Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Bezpłatne konsultacje przed konkursem na stanowisko dyrektora szkoły/placówki

Bezpłatne konsultacje przed konkursem na stanowisko dyrektora szkoły/placówki

Uwaga osoby zainteresowane skorzystaniem z konsultacji!

W br. szkolnym ze względów organizacyjnych nie odbędzie się zapowiadany warsztat komercyjny „Program dyrektora szkoły – koncepcja konkursowa”.

Jednocześnie informujemy osoby, które zgłosiły swój udział w tym warsztacie o możliwości wzięcia udziału w bezpłatnej konsultacji dot. zagadnień związanych z przygotowaniem się do konkursu na stanowisko dyrektora szkoły / placówki.

Na indywidualne konsultacje zapraszamy 29 marca 2016 r. (tj. wtorek) w godzinach: 10.00 – 14.00 do s. 89 (II p.) w RODN „WOM” Katowice.

Zapraszamy także inne zainteresowane tematem osoby po uprzednim zgłoszeniu mailowym:  kb@womkat.edu.pl

Osoba odpowiedzialna:

Krzysztof Bednarek